NTE Elektro Namdalen

Vi tilbyr alle typer elektriske installasjoner. Vi ønsker å bruke vår brede fagkompetanse og lange erfaring til å øke både komfort og trygghet på arbeidsplassen og i hjemmet. Har du spørsmål eller ønsker tips og råd, så hjelper vi deg gjerne med å finne de riktige løsningene til riktig pris!

Are Halvorsen

Serviceleder
913 34 639
are.halvorsen@nte.no

Audun Barstad

Serviceleder
970 53 182
audun.barstad@nte.no

Jan Ove Løvås

Prosjektleder
416 41 233
Jan.Ove.Lovas@nte.no

Kjell Arild Fjell

Prosjektleder
482 61 309
kjell.arild.fjell@nte.no

Kjell Åge Aunet

Prosjektleder
975 08 466
Kjell.age.aune@nte.no

Sindre Oskar Williksen

Serviceleder
403 45 628
sindre.o.williksen@nte.no

Sven Daniel Sletten

Markedsområdeleder
974 76 099
sven.daniel.sletten@nte.no

Tor Even Grøttum

Prosjektleder
959 62 669
tor.grottum@nte.no

Rune Røttesmo

Prosjektleder
90778115
Rune.rottesmo@nte.no

Kontaktskjema

Kontakt oss gjerne for spørsmål, tilbakemeldinger eller generelle henvendelser. Vi svarer deg i løpet av 1-2 virkedager.

Kontakt oss

Denne hjemmesiden bruker informasjonskapsler (cookies)

Hvis nettleseren din er satt til å godta informasjonskapsler, vil vi anse dette som at du godtar vår bruk av informasjonskapsler. Les mer